מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירותי שליחויות משפטיות עבור משרדי עורכי דין
בעולם שבו זמן מתורגם ישירות לכסף, לעורכי הדין אין את הפריבלגיה להסתמך על שירותי הדואר לצורך העברת מסמכים חשובים. הזמן והמאמצים שאותם השקעתם לצורך משלוח מסמכים בדואר, היו יכולים להיות מנותבים לצורך פעולות חשובות יותר, וחבל. בדיוק לשם כך מרבית עורכי הדין נעזרים בשליחויות משפטיות על בסיס יומיומי.

מעבר לכך שהמשלוח באמצעות הדואר הוא איטי יותר, ועשוי להתגלות כלא רלוונטי כאשר מדובר במסמכים דחופים, הרי שאיש אינו מבטיח לעורך הדין כי המסמכים ששלח ישמרו מבלי שאיש יעיין בהם פרט לנמען. שליחות משפטית לעומת זאת, מאפשרת לעורך הדין להסיר דאגה מלבו ולהיות משוכנע שהשליחות תגיע ליעדה, בזמן ותוך הקפדה על כללי האתיקה הנדרשים.

מתי יש צורך לבצע שליחות משפטית?

להבדיל ממסירה משפטית, אשר מעוגנת בחוק ויש כללים ברורים המגדירים מהי, שליחות משפטית עשויה להיות פתוחה לפרשנותו של עורך הדין. עם זאת, נמליץ לבצע שליחות משפטית במקרים בהם יש צורך לבצע העברה דחופה של מסמכים, במקרים בהם יש צורך לבצע העברת מסמכים רגישים (כמו לדוגמא צילומים של תיקים משפטיים), במקרים שבהם תרצו להעביר בקשות בשמכם, לפתוח תיקים בבית המשפט ועוד.

מאחר שלא מדובר בדבר דואר רגיל אלא מרבית התכנים המועברים בשליחויות משפטיות הם חסויים ואישיים, יש להקפיד לבצע שליחות דיסקרטית באמצעות בחירה בחברת שליחויות אמינה. חברה כזו מתחייבת שלא לעשות שימוש לרעה במידע המועבר לה, אלא למסור אותו ליעדו בזמנים הקצרים ביותר.

בחירה בחברת השליחויות המתאימה

לא רק האמינות היא פקטור מכריע בבחירת חברת השליחויות, אלא חשוב גם להקפיד לבחור בחברה ייצוגית ומקצועית. המוסדות השונים אליהם תשלחו את השליח, לא יראו בו כגוף חיצוני אלא כגרורה מטעמכם, ולכן הוא צריך לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. מאחר שעורכי דין עומלים קשה על יצירת קשרים ובניית מוניטין בקרב אותם מוסדות, חבל להניח לשליח חובבן אחד להרוס את כל המאמצים.

בנוסף, פעמים רבות השליחים עלולים להיתקל בבירוקרטיה או חוסר שיתוף פעולה מהצד השני, ולכן מומלץ לבחור בחברה מנוסה היודעת להתגבר על המכשולים הלוגיסטיים ולמסור את המסמכים כפי שנדרש. מדובר בפרמטר שבגנו נופלות חברות שליחויות רבות, אשר אינן יודעות להתמודד עם כל התרחישים האפשריים בעת מסירת המסמכים.

הגשת מסמכים אל המוסדות השונים

כבר הזכרנו שמרבית השליחויות המשפטיות מתבצעות מול מוסדות וגופים שונים, והפעם הגיע הזמן להבין בדיוק במי ובמה מדובר: השליחויות עשויות להתבצע לגופים כגון הפרקליטות, המשטרה, לשכות הוצאה לפועל, בתי המשפט, משרד הפנים , רישום מקרקעין, מנהלי מקרקעי ישראל, בתי הדין הרבניים וכמו כן מול שאר משרדי הממשלה ומוסדותיה. לכן, מומלץ שחברת השליחויות שבה בחרתם תכיר את המוסדות שהזכרנו על בוריהן ותדע כיצד כל אחד מהם נוהג להתנהל.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא שירותי שליחויות משפטיות
צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים