מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירות מענה טלפוני לעורכי דין
בענף שבע כל כך כמו ענף עריכת הדין, הזמינות הופכת לשם המשחק: עורך דין שלא מספק מענה זריז ללקוחותיו הפוטנציאליים, יהיה עד ל'נדידתם' אל עבר המתחרים, אשר השכילו להעניק להם מענה בזמן המהיר ביותר. בשל כך, חשוב להקים מערך טלפוני שיעמוד לשירותיו של העסק, ויעניק ללקוחות ולמתעניינים תחושה שתמיד יש להם עם מי לדבר.

אנחנו חיים בעולם צרכני שבו הלקוחות לא ממתינים למענה מנותן שירותים ספציפי, אלא הם נוטים לדלג מנותן שירות אחד למשנהו עד שיקבלו את התשובה הרצויה להם ובזמן. בעולם כזה, שבו פקטור המהירות הוא המכריע, כל נותני השירות, ללא שום יוצאי דופן, לא יכולים להרשות לעצמם להישאר מאחור או לא לספק זמן תגובה מהיר.

מענה טלפוניהקביעה הזו נכונה במיוחד לגבי ענף עריכת הדין, שכן מדובר בענף המתמודד עם תיקים רגישים ולכן לקוחותיו זקוקים בדרך כלל למענה דחוף לשאלותיהם. אם נשאל לקוחות מהו הפרמטר החשוב להם ביותר בעת הבחירה בעורך דין, הרי שרובם המכריע יענה שהם זקוקים לעורך דין שעמו יוכלו להתייעץ ויוכל לספק להם תשובות ענייניות ומהירות. ניקח לדוגמא את התחום הפלילי, שבו זמנים יכולים לחרוץ גורלות: אי זמינותו של עורך הדין עבור הלקוח, עלולה לפגוע בלקוח ולגרום לו לאבד מאמונו בעורך הדין.

מענה טלפוני מעבר לשעות העבודה

נקדים ונאמר שאיש אינו מצפה מעורך הדין לטפל בפניות מסביב לשעון. עורך הדין, בדומה לכל איש מקצוע אחר, זכאי לשעות מנוחה בתנאי שהן מתקיימות מחוץ לשעות העבודה שלו. אז כיצד מגשרים על הפער בין עובדה זו לבין הצורך להיות זמין תמיד? בדיוק עבור זה נוצר המענה הטלפוני. באמצעות המענה הטלפוני, יוכל עורך הדין להחליט האם לחזור ללקוח באותו רגע, או שמא מדובר בנושא הסובל דיחוי ליום העסקים הבא. המענה הטלפוני יאפשר לעורך הדין לקבל שיחות בשעות מאוחרות עפ"י רמת דחיפותן ולקבל עדכונים באשר לשיחות נכנסות באמצעות SMS ומיילים.

את המענה הטלפוני יש להקים כחלק ממערך הכולל בתוכו גם את אתר האינטרנט. כל אתרי האינטרנט בימינו מאפשרים גישה במשך 24 שעות ביממה, ולכן, אם השקעתם מאמצים כבירים בבניית אתר אינטרנט מקצועי ומלוטש, אך מצד שני אינכם דואגים לספק לגולשים באתר מענה טלפוני באותן שעות, הרי שפספסתם לקוחות פוטנציאליים שיתכן ולא הייתם מצליחים להשיג בנסיבות אחרות, וחבל.

מענה טלפוני - כלכלי ומשתלם

עורכי דין שהשקיעו סכומי עתק בבניית המערך השיווקי באינטרנט, בוודאי חוששים מההוצאה הנוספת שמצפה להם - ובצדק, יש לומר. נכון שהקמת מענה טלפוני היא פעולה הכרוכה בהשקעה כספית, אלא שמדובר בהשקעה משתלמת, שכן גם אם יסגר רק תיק אחד בזכות העובדה שסיפקתם ללקוח הפוטנציאלי מענה אנושי כשזה היה נחוץ לו - הרי שכבר החזרתם את ההשקעה. את תוצאותיו של המענה הטלפוני קל מאוד לכמת, כך שתוכלו לזהות במהירות האם מדובר בהוצאה משתלמת או לא.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא מענה טלפוני למשרדי עו"דאנו בCallBiz נגבה את המזכירה שלך ונהווה זרוע ביצועית לכל דבר ועניין ממש כמו המזכירה שלך, נקבע לך פגישות ישירות ביומן שלך, נעביר אלייך שיחות כשאתה זמין.
CallBiz שירות מענה אנושי


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים