מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירותי תמלול משפטי לעורכי דין
נתח מכובד מהיקף עבודתו של עורך הדין מתנהל בע"פ, עובדה שלא פעם מקשה עליו לטפל כראוי בתיקים, לזכור בדיוק מה נאמר בכל שיחה ובכל דיון ולייצג את לקוחותיו בצורה הטובה ביותר. בדיוק לשם כך קיימים שירותי תמלול לעורכי דין: על מנת לאפשר לעורך הדין לקבל את החומר הנחוץ לו בכתב, לתייק הכל במסודר ולקבל תזכורת שוטפת לדברים שנאמרו.

ככל שצומח מאגר לקוחותיו של עורך הדין, כך גם גדלה כמות הדיונים, התצהירים, העדויות והפגישות. כשמתחילים לעבוד עם לקוח אחד, לא קיים קושי לזכור את כל המידע הרלוונטי לתיק, גם אם הוא נאמר בע"פ ולא בכתב, אלא שכאשר נוספת כמות גדולה יותר של לקוחות, הרי שגם עורך הדין שבורך בזכרון החד ביותר יתקשה להיזכר בכל הפרטים הרלוונטיים.

שירותי תמלולעבדו במסודר - ניהול ותיוק

עורכי דין שרוצים להצליח ולשגשג בתחומם מוכרחים לעבוד בצורה מסודרת. הם מוכרחים לנהל תיקים עבור כל לקוחותיהם ולתייק בתיקים את כל המידע הרלוונטי להם. מאחר ואת המידע המועבר בע"פ לא ניתן לתייק ללא שלב ביניים, יש צורך להיעזר בשירותי תמלול במטרה ליצור את הסדר הרצוי במשרד.

מתי ניעזר בשירותי תמלול?

לשירותי התמלול שימושים שונים במערכת המשפטית, אשר יכולים להקל משמעותית על עבודתו של עורך הדין. באמצעות שירותי התמלול ניתן להביא לכתב פרוטוקולים, הסכמים, הכתבות, שיחות טלפון, דיונים, כתבי תביעה, עדויות, תצהירים ועוד.

בנוסף, עורכי דין המעוניינים להגיש לבית המשפט הקלטה בתור ראיה, יפנו בדרך כלל אל המתמללים על מנת להביא את תוכן ההקלטה על כתב, בכדי שיוכלו להגיש את התרגום המילולי שלה לשופט ולצד השני. הסיבה לכך נובעת מן העובדה שבהתנהלות הדינמית של המשפט, לא תמיד יש פנאי לשמוע הקלטות, ולכן מדובר בשירות שמקצר תהליכים.

השקעה משתלמת

פעמים רבות עורכי דין המעוניינים לחסוך בעלויות אך רואים חשיבות בתיעוד השיחות שבע"פ, בוחרים להעביר את שרביט התמלול לאחד מעובדיהם. על אף שעבודת התמלול היא משימה פשוטה לכאורה, הרי שהדיוק והמיומנות כאן הם פקטורים חשובים מאוד. לכל שיבוש ולכל שגיאת הדפסה, יכולות להיות השפעות משמעותיות על ניהולו של התיק כולו, מספיק שהעובד יחליף את המילה 'אינו' במילה 'הנו' לדוגמא, כדי להעניק לטקסט משמעות הפוכה לגמרי.

עבודות התמלול מחזירות את השקעתן במהרה, שכן הן מאפשרות לעורך הדין להציג רושם של איש מקצוע אחראי, מסודר ובקיא בכל הפרטים. באמצעות שיוף המיומנויות הללו, יצליח עורך הדין עם הזמן להתמקצע ולהשתבח בתפקידו ולהגדיל באופן משמעותי את מעגל לקוחותיו.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא שירותי תמלול משפטיחברתנו עוסקת בפענוח הקלטות ותמלול, תמלול ותרגום משפות זרות לעברית ומעברית. הגברת הקלטות, סינון רעשים ושיפור רמת ההקלטה.
בן-חמו מרינה -  פענוח הקלטות


איפה אני באתר?
ראשי > שירותי תמלול משפטי

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים