מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירותי חשבונאות וייעוץ מס למשרד עו"ד
אחריות רבה מוטלת על כתפיהם של עורכי הדין: ראשית, עליהם לייצג בכבוד את לקוחותיהם ולזכות בנאמנותם, ושנית, עליהם לשווק את עצמם ולאתר לקוחות חדשים במטרה להגדיל את רווחיהם. לכן, לא פלא שלמרביתם אין את הזמן הדרוש כדי לבצע מעקב אחר אותם רווחים, אלא הם מעדיפים להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות.

שירותי חשבונאותככלל, רוב בעלי העסקים מעדיפים שלא להתעסק בעצמם בפן החשבוני הכרוך בניהול העסק: חלקם ממאנים לעשות זאת מפאת חוסר זמן ואילו אחרים מבינים שאין ברשותם את הכלים הדרושים כדי לטפל בפן הכלכלי כראוי. עורכי דין בפרט זקוקים במרבית המקרים להיעזר ברואי חשבון ויועצי מס לצורך ליווי חשבונאי, היות והם מוגדרים כבעלי מקצועות חופשיים ובהתאם לכך הם אוחזים בתכונות ייחודיות אשר אינן משותפות לבעלי עסקים אחרים.

ליווי חשבונאי - מדוע אנו צריכים את זה?

הסברה הרווחת טוענת כי בעלי עסקים קטנים, המוגדרים בחוק כעוסקים פטורים, יכולים להתנהל בעצמם מול רשויות המס היות ואין להם הרבה מידע להמציא. עפ"י תקנות מע"מ, עורך דין אינו יכול להיות מוגדר כעוסק פטור בשום שלב בקריירה המקצועית שלו, תקנה שמחייבת אותו לדווח את כל הכנסותיו והוצאותיו למס הכנסה ולמע"מ כמדי חודש, ולכאורה 'מסבכת' את העניינים.

בפועל, התקנה הזו מסייעת לעורך הדין להגיע להחלטה הנכונה כבר בשלבי הפעילות הראשוניים, ולהיעזר בשירותים מקצועיים בעת הקמת העסק. הליווי החשבונאי בעת הקמת משרד עורכי דין הוא קריטי לצורך התנהלות כלכלית תקינה של העסק בטווח הרחוק, שכן במקרים רבים קיים קושי לתקן טעויות חשבונאות שנעשו בעבר, ולכן עדיף להיעזר בגורמים מקצועיים מלכתחילה.

קיימות דרישות ייחודיות נוספות שעשויות להקשות על עורך הדין לנהל את הפן הכלכלי בעצמו: על עורך הדין לגבות מע"מ על שכר הטרחה ועל ההוצאות השונות, אך לא בעבור פקדונות לנאמנות או הוצאות ללא מע"מ (כמו למשל תשלומים לבית המשפט).

בנוסף, עורך הדין מתבקש להחזיק בפקדונות עבור הלקוח - סוגייה רגישה המצריכה תיעוד מדוייק. לבסוף, קיימת דרישה לעקוב אחר ההוצאות שהוצאו עבור לקוח ספציפי וכן לשייך תשלומים השייכים לתיקים שונים- עבור לקוח אחד.

שירותי חשבונאות מקצועיים

זהו תפקידם של רואי החשבון ויועצי המס לייצג את עורכי הדין מול רשויות המסים, המע"מ והביטוח הלאומי. בנוסף, במסגרת אחריותם יהיה עליהם לפקח על כל אותן דרישות ייחודיות שמוטלות על עורכי הדין. אלא שקיימות גם דרישות נוספות הקשורות לתחום החשבונאי, אשר משותפות לכל בעלי העסקים, וגם אותם יצטרכו רואי החשבון ויועצי המס לנהל: תכנון והערכת מס, ביצוע הערכות שווי, מתן חוות דעת מקצועיות, דו"ח הוצאות והכנסות שנתיים ועוד.

במידה והגדרות התפקיד הללו או חלקן זרות לכם, הרי שזה רק מדגיש עד כמה חשוב להיעזר באנשי מקצוע רלוונטיים לתחום. אלה יאפשרו לכם לא רק להאציל סמכויות ולאפשר לכם להתרכז בעבודתכם, אלא גם יבטיחו לכם שלוות נפש ואת הידיעה שאתם מתנהלים על פי חוק ובצורה כלכלית נבונה. ככל שתקפידו לנהל את העסק בצורה שקולה ומסודרת, כך תשדרו מסר אמין יותר ללקוחותיכם.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא שירותי חשבונאות וייעוץ מסצרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים