מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירותי חקירות פרטיות - חוקרים פרטיים בשירות עורכי הדין
לקוחות הנמצאים בפני צומת דרכים משפטית, המחייבת אותם להיעזר בעורך דין, שואפים לייצוג הטוב והמכובד ביותר בפני מערכת החוק. על מנת שתוכלו להגשים עבורם את השאיפה הזו, אין להסתמך רק על כישוריכם בתחום, אלא לבחון אפשרות לשיתוף פעולה עם חוקרים פרטיים.
משרדי חקירות פרטיות
עורכי דין רבים מרגישים אמביוולנטיים כלפי החוקרים הפרטיים, זה נובע הודות לדימוי הנטמע בראשם כתוצאה מהדמויות המוצגות בסרטים ובתוכניות הטלוויזיה אשר עוסקות בנושא החוק אולם  במציאות, חוקרים פרטיים אשר משתפים פעולה עם עורכי דין, יכולים להביא להכרעה מהירה , הודות להוכחות אותן הם מצליחים לספק.

כיצד שיתופי פעולה אלה נרקמים?

כל עורך דין יוכל בוודאי לספר לכם שהשלב הראשוני בייצור קו ההגנה או התביעה מתחיל באיסוף ראיות רלוונטיות. ברוב המקרים, לעורכי הדין אין את הכלים הנחוצים כדי להשיג מידע ממשי, ולכן הם נעזרים בחוקר פרטי לצורך השלמת המשימה. אף ניתן להקצין ולומר כי עורך דין המאפשר לגורלו של התיק להיקבע רק על סמך ידיעותיו בנושא ועל סמך מצב רוחו של השופט ביום ההכרעה, הוא למעשה עורך דין שמפקיר את לקוחותיו.

חוסר המודעות שקיימת בנושא, נובעת מן העובדה שהחוקרים הפרטיים נמצאים לרוב מאחורי הקלעים, אך עובדה זו לא גורעת מחשיבותם במערכת המשפטית, שכן לא פעם תפקידם בבית המשפט, גם אם לא באופן גלוי - הוא מכריע מאוד.

חוקרים פרטיים בשירות החוק

על מנת להשיג ראיות רלוונטיות, החוקר הפרטי מפעיל את כישוריו לצורך השגת המידע הדרוש. כדי שהראיות הללו תהיינה קבילות בבית המשפט, חשוב שהחוקר הפרטי יפעל כחוק,  תוך שימוש רק בראיות אשר לא נוגדות את חוק האזנת סתר וחוק הגנת הפרטיות . פעילות שלא כחוק עשויה לא רק להביא לפסילת הראיות שאותרו, אלא יכולה גם לגרור לפתיחת תיק פלילי לפעמים גם נגד עורך הדין.

מאחר שלפעמים אין ללקוח אינטראקציה ישירה עם החוקר הפרטי, הפעלתו באחריותכם כעורכי דין, וכאן חשוב לבחור בחוקר הפרטי בעל המוניטין,  הנסיון והמקצועיות הטובים ביותר, ולפקח שלא מתבצעות עבירות על החוק בשם הצדק. וודאו שאתם מנהלים קשר ישיר מול החוקר ומתעדכנים בכל העת בפרטי החקירה.

מתי ניעזר בחוקרים פרטיים?
חוקרים פרטיים יכולים לסייע לעורכי הדין במכלול תחומי התמחות:
  • בתחום הפלילי: מדובר בתחום הרגיש ביותר, שכן המורשעים נשפטים במקרים אלה לא פעם לתקופת מאסר ממושכות. בשל כך, שיתוף הפעולה עם החוקר הפרטי הוא קריטי במיוחד, שכן הראיות שיאספו יכולות לא רק לקצר את תקופת מאסרו של הנאשם אלא לעתים אפילו לזכותו מכל האשמות. החוקר הפרטי יכול לחקור לדוגמא את הרקע של מגישי התביעה, ולבחון האם טענותיהם מוצדקות או שמא מדובר במתלוננים סדרתיים האחוזים בעבר מפוקפק - בדיקה שיכולה להוכיח את חפותו של הנאשם.
     
  • בתחום דיני המשפחה: מדובר גם כן בתחום רגיש, על אף שתקופות מאסר אינן עומדות על הפרק. לא פעם דיונים בבתי משפט על רקע דיני משפחה יכולים להדרדר למאבקי גירושין מכוערים ולריבים אודות משמרות הילדים. תפקידו של החוקר יהיה לבחון האם הילדים המעורבים במקרה מטופלים כראוי, האם קיים רכוש או סכומי כסף מוסתרים היכולים להשפיע על הסכמי הגירושין והאם התקיימו בגידות במסגרת קשר הנישואין אשר עשויות להשפיע על תהליך הגירושין.
     
  • בתחום הוצאה לפועל: במקרים אלה נעזרים בחוקר פרטי בעיקר לצורך איתור חייבים או איתור כתובות וכן לצורך ביצוע מעקבים והעתקת חומרים מתוך תיקים של גופים רשמיים, לאחר קבלת ייפוי כח ממזמין החקירה. ברוב המקרים, מטרת המעקבים תהיה לוודא כי החייב ישלם את חובתיו.
     
  • בתחום הרשלנות הרפואית: חוקרים פרטיים יכולים לסייע בהשגת ראיות המוכיחות כי מצבו הרפואי של התובע אינו משקף את תביעתו, ובהתאם לכך, בית המשפט פעמים רבות מורה על הורדת אחוזי הנכות ולעתים אפילו על הפסק תשלום דמי פיצויים, בעקבות הראיות שהתקבלו.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא שירותי חקירות פרטיות


בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה.
איך לבחור משרד חקירות?

לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתור אדם או חייב.
איתור כתובת מגורים וחייבים

איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת אמיר אברמסון
ביצוע מעקבים סמויים

חקירה כלכלית היא למעשה תהליך שבו מתבצע איסוף מידע אודות נכסיו של הנבדק במטרה לבחון ממה הוא מתקיים. מאיזו מסגרת אשראי הוא נהנה? האם יש בבעלותו תוכניות פנסיה וביטוחי חיים? ועוד
חקירות כלכליות - הרמת מסך

עורך דין הנדרש לטפל בתיק העוסק בפירוק שותפות כלכלית ובחלוקות רכוש, נדרש לא פעם לשתף פעולה עם חוקרים פרטיים לצורך השגת מידע רלוונטי אודות רכושו ונכסיו של השותף הנתבע.
חקירות כלכליות לאיתור רכוש


איפה אני באתר?
ראשי > שירותי חקירות פרטיות

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים