מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
LawService שירותים לעורכי דין
על מנת שעסקיו של עורך הדין 'יתקתקו' כראוי, חשוב להקפיד על כל מה שנוגע ללוגיסטיקת המשרד, ולא רק על איכות השירותים עצמם. ברוב המקרים אלה הפרטים הקטנים שמתחברים יחדיו ומסייעים ליצור מותג מכובד ובעל שם בתחום עריכת הדין, ולכן יש להתייחס אליהם בכובד ראש.

סדר היום השוטף של מרבית עורכי הדין מורכב ממטלות רבות, בעוד הם מנסים לתמרן בין מספר תיקים ושואפים להעניק להם את השירות הטוב ביותר. אלא שכאשר מנהלים משרד מכובד, ובייחוד כשמדובר במשרד גדול, לא ניתן להתרפק אך ורק על כישוריו המקצועיים של עורך הדין, אלא יש צורך להעניק את הדעת גם על שורה של נושאים לוגיסטיים שאמורים לתרום לתפוקת המשרד כולו.

שתי ברירות, רק אחת נכונה

בפני עורך הדין המעוניין לנהל כראוי את משרדו, עומדות שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא להיות אחראי בעצמו על כל נושאי ניהול המשרד, כמעין מפעל של אדם אחד. האלטרנטיבה הזו בדרך כלל אינה מוכיחה את עצמה, שכן הצורך להתעסק בנושאים שוליים העומדים על סדר היום בדרך כלל פוגם ביכולתו של עורך הדין להתרכז בעבודתו הממשית. עובדה זו לא רק גורמת להפסדים כלכליים עבור עורך הדין אלא גם עשויה לפגוע במוניטין שלו- ולכך אין מחיר.

האפשרות השניה היא להיעזר באנשי מקצוע מתחומים משלימים, שתפקידם יהיה להוריד את הנטל הרב מגבו של עורך הדין ולאפשר לו להתרכז בעבודתו. נכון שהאלטרנטיבה השניה היא יקרה יותר בטווח הקצר, אך בטווח הארוך מדובר באפשרות שתחסוך סכומי כסף גדולים למשרד ותסייע לו כאמור לתפקד כמשרד מצליח, הרמוני ואפקטיבי.

כיצד בוחרים נותני שירות מתאימים?

על מנת לקיים פעילות משרדית תקינה, חשוב לא רק להאציל סמכויות אלא לעשות זאת באופן נכון, קרי באמצעות הבחירה באנשי מקצוע מתאימים. מוטב לבצע את העבודה המשרדית באופן עצמאי מאשר להפקידה בידיים לא מיומנות, שכן בחירה כזו לא רק שלא תביא תועלת למשרד, אלא אף עשויה לגרום לו לנזקים משמעותיים.

על מנת ליצור קשרי עבודה אפקטיביים, מומלץ שלא לבחור את אנשי המקצוע המשלימים באופן שרירותי אלא לבחור נותני שירות מקצועיים ומומלצים, רצוי גם כאלה עם התמחות או נגיעה בתחום עריכת הדין. מאחר שמדובר בתחום רגיש כל כך, חשוב לבחור אנשי מקצוע אמינים, שלא יעשו שימוש לרעה בחומרים אליהם הם יחשפו בעקיפין מתוקף עבודתם.

כאשר בוחרים אנשי מקצוע לצורך עבודה משרדית שוטפת, יש לבחון את שירותיהם בטווח הארוך, על מנת שלא תמצאו את עצמכם משקיעים מאמצים בחיפוש אחר אנשי מקצוע חדשים כעבור תקופה קצרה. חשוב לטפח מערכת יחסים ארוכה עם אותם אנשי מקצוע, מערכת יחסים אשר לא רק תשתלם יותר כלכלית אלא גם תייעל משמעותית את העבודה השוטפת במשרד.

איך משיגים אנשי מקצוע איכותיים לטווח ארוך?

אצלנו ב-LawService, תוכלו למצוא רק אנשי מקצוע אשר נבחרו בקפידה לאחר קבלת המלצות. לא מדובר בעוד אינדקס שרירותי שכמותו ניתן למצוא רבים ברשת, אלא בכלי שאמור לאפשר לעורכי הדין לבחור את אנשי המקצוע הפוטנציאליים לצורך שיתוף פעולה פורה, מבלי שיצטרכו להשקיע זמן ומשאבים רבים בחיפושים.איפה אני באתר?
ראשי > שירותים לעורכי דין

צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים