מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
עורכי דין באינטרנט
לא רק לקוחות פוטנציאליים 'דגים' את עורך הדין שלכם מתוך המבחר הקיים ברשת, אלא מסתבר שגם אותם עורכי דין נעזרים ברשת האינטרנט על מנת לאתר שירותי עזר שיאפשרו להם להעניק טיפול מסור יותר לתיקים של הלקוחות, וחוזר חלילה.

גולשים רבים מחפשים כמעט בכל רגע נתון מידע משפטי ברשת, וכתוצאה מכך החיפוש הזה נגמר לא פעם ב'שידוך' עם עורך דין מהתחום הרלוונטי למקרה. למעשה, אותם לקוחות מתבססים על החומר שהציג ברשת עורך הדין, ומסיקים מסקנות מהכתוב לגבי איכות שירותיו המקצועיים.

הלקוחות אשר פונים לעורך דין, בין אם באמצעות הרשת או באמצעות כל כלי אחר, מצפים לקבל שירות איכותי ומקיף. הלקוחות כלל אינם אמורים להיות מודעים אל 'מאחורי הקלעים' של תעשיית עריכת הדין, ואין להם עניין בשירותי העזר להם זקוק עורך הדין על מנת להעניק שירות איכותי - זו אמורה להיות דאגתו של עורך הדין בלבד.

היכן מאתרים שירותים מסוג זה?

גם עורך הדין הממולח והמקצועי ביותר, לא יוכל להעניק שירות איכותי מבלי להיעזר באנשי מקצוע משלימים. בשלב שבו עורכי הדין מחפשים שירותי עזר כאלה, הם למעשה נמצאים באותה נקודה כמו הגולשים אשר מחפשים עורך דין מקצועי - ההיצע גדול, המחירים מגוונים ולכן לא תמיד ברור במי לבחור.

בין אם עורך הדין זקוק לשירותיו של חוקר פרטי, שירותי תמלול משפטי או שירותי בניית אתרים - הרשת עשויה להעניק פתרון לכל הצרכים הללו ועוד, בדיוק כפי שהיא עונה על צרכיו של הגולש המחפש לשכור את שירותיו של עורך הדין. הכל פועל על עקרון דומה: טקסטים שכותבים אנשי המקצוע יכולים לרמוז על רמתם המקצועית והמלצות של גולשים רנדומליים יכולים לחזק את הרושם הראשוני שנוצר.

עבדו בצורה מאורגנת

אם גם אתם נמצאים בשלב שבו תצטרכו להקים רשת של אנשי מקצוע תומכים, הכינו בשלב הראשון רשימה של כל שירותי העזר להם תזדקקו. סביר להניח שלא כל עורך דין זקוק לכל אחד משירותי העזר הקיימים, אלא לעתים מדובר בנגזרת של תחום התמחותו.

נסו לאתר אתרי אינטרנט המרכזים במקום אחד רשימה של אנשי מקצוע שתפקידם לסייע במלאכתו של עורך הדין (לדוגמא: martindale). אם מקום אחד כזה, המרכז אנשי מקצוע, מכיל המלצה אודות איש מקצוע מסויים שהתגלה כאיכותי, סביר להניח שיש בכך כדי להעיד על רמתם של השאר.

אתר מרוכז אשר מכיל את כל האינפורמציה הרלוונטית במקום אחד, לא רק עשוי לחסוך לכם זמן יקר, אלא גם יחסוך הרבה בלבול, כך שלא תצטרכו לנדוד בין מקום למקום בחיפוש אחר שירותי עזר באופן עצמאי, אלא יהיה גורם אחד שיעשה סדר בדברים.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים