מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
ניקיון משרדי עורכי דין - האחים עובדיה
במשרד עורכי דין חשוב לבחור בפדנטיות את כלל הספקים ונותני השירות המשלימים שעובדים עם המשרד, החל מהתפקיד הזוטר ביותר ועד התפקידים הבכירים. הסיבה לכך נובעת מרגישות התכנים שבהם עוסק המשרד, תכנים שיכולים להיחשף רק לגורמים מתאימים.

לכן, גם חברה המספקת שירותי ניקיון עבור משרדי עורכי דין יש לבחור בפינצטה, שכן הכנסת גורמים לא ראויים למשרד עלולה לגרור השלכות חמורות. במאמר הבא תוכלו לקרוא כיצד בוחרים בחברת ניקיון מתאימה למשרד ועל מה חשוב לשים דגש מיוחד.

חברת ניקיון וותיקה וידועה

יש לבחור בחברת ניקיון איכותית, אמינה ובעלת שם, כזו שמתמחה בניקיון משרדים של עורכי דין. רק כך תוכלו להבטיח כי צוות העובדים שישלח אליכם יהיה מקצועי ודיסקרטי, בחסות החברה שבה בחרתם.

שימו לב כי סוגיית הדיסקרטיות בכל הנוגע לניקיון משרדי עורכי דין היא מכרעת ולמרבה האירוניה היא אפילו חשובה יותר מאיכות עבודת הניקיון עצמה. עובדי ניקיון שמקפידים לצחצח את המשרד אך אינם פועלים באתיקה הנדרשת עלולים לפגוע ביושרה של המשרד כולו.

הגדרת שעות הניקיון ושירותי הניקיון במשרד

עליכם לקבוע כי עבודת הניקיון תתבצע רק בשעות הבוקר המוקדמות או לחילופין בשעות הערב המאוחרות, על מנת לא לפגום בתפעול השוטף של המשרד ולאפשר לעובדים להתרכז במלאכתם.

על שירותי הניקיון להיות מקיפים ויסודיים ולכלול בין היתר את הפעולות הבאות: פינוי אשפה והחלפת שקיות, ניגוב אבק מרהיטים ומכשירי חשמל, ניקיון חלונות, דלתות ומשקופים, שאיבת שטיחים, טאטוא ושטיפת רצפות וניגוב פרקטים. בנוסף, על עובד הניקיון לנקות את המטבחון, להקפיד על פינוי כוסות וצלחות, הדחת כלים וניקוי מכשירי חשמל וכן לנקות את חדר השירותים, לרבות ניקוי אסלות וכיורים, מילוי מתקנים לגלילי טואלט והחלפת מגבות.

המשרד שלכם הוא הפנים שלכם

משרד עורכי דין המקבל לקוחות, הוא משרד שחייב להיות מצוחצח ונקי, שכן פני המשרד הם כפני החברה. על כן, אל תהססו להעביר לעובדי הניקיון את הדגשים החשובים שלכם לגבי ניקיון המשרד. כמו כן, מומלץ לתדרך את העובדים במשרד לשמור על סביבת עבודה אישית נקייה, על מנת שלא תצטרכו להסתמך רק על עבודת הניקיון של החברה המקצועית אלא תוכלו ליהנות מסביבת עבודה נעימה בכל העת.

האחים עובדיה - שירותי ניקיון ואחזקה

אחים עובדיהחברת "האחים עובדיה" הוקמה בשנת 1979 ומספקת שירותי ניקיון ואחזקה למאות חברות ציבוריות, פרטיות ומוסדיות. החברה מבינה את הרגישות הרבה בעת ביצוע עבודות ניקיון במשרדי עורכי דין ומתחייבת לרמת שירות גבוהה ואיכותית.

כתובת: הרשות 9 הוד השרון
טל': 09-7440395
כניסה לאתר: האחים עובדיה - שירותי ניקיון ואחזקה
צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים