מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
שירותי מסירות משפטיות - דיסקרטיות ומקצועיות!
מסירה משפטית נחשבת להליך שגרתי, שכן לעתים תכופות יש צורך להעביר לתובע מסמכים הנוגעים לתביעה לפני ואחרי הדיון בבית המשפט. למרות שמדובר בהליך נפוץ, הוא בהחלט לא פשוט, היות וקיימים נהלים מסודרים המגדירים מהי מסירה משפטית תקנית.

אין עורך דין שלא מכיר את המסירה המשפטית, שכן עורכי דין נתקלים במסירות אלה על בסיס קבוע, והן מהוות חלק אינטרגלי מעבודתם. מסירות משפטיות משמשות לצורך העברת מסמכים חשובים לידייו של הנתבע, כמו למשל אזהרות מטעם הוצאה לפועל, זימונים לבית משפט וכתבי דין. למרות שמדובר בחלק מהפעילות השוטפת של עורכי הדין, מדובר בפעולה שאסור לקחת כמובנת מאליו, היות וישנן מסירות שיחשבו כבלתי מקובלות על בית המשפט, ויצרו עיכובים מיותרים בהליך המשפטי.

חשיבותה של המסירה המשפטית

על אף שבעיניי עורכי דין רבים המסירה המשפטית עשויה להיתפס כטרחה מיותרת, בפועל, יש לה חשיבות רבה במערכת המשפט הדמוקרטית, שכן זו זכותו הבסיסית של הנאשם להיות מודע לתהליכים המתרחשים נגדו, בייחוד כשהם רגישים כל כך - וזוהי אחריותה של מערכת המשפט לוודא שהנאשם אכן קיבל לידיו את המסמכים הרלוונטיים.

גם ברמה החוקית קיימת חשיבות רבה למסירה המשפטית, שכן לאחר שהנאשם אישר שקיבל לידיו את המסמכים, הוא למעשה מקבל על עצמו אחריות למילוי דרישות החוק, בין אם מדובר בתשלום חובותיו או בהתייצבות לדיון בבית המשפט.

מהי מסירה משפטית תקנית?

מסירה משפטית נחשבת לתקנית בתנאי שהנתבע קיבל לידיו תצהיר המכיל נוסח סטנדרטי, ויהיה חתום בידי עורך דין. רק לאחר שהנתבע ישרבט את חתימתו על גבי המסמך, המסירה תיחשב למקובלת בעיניי בית המשפט. במידה והמסמכים הללו לא יגיעו לנתבע במסגרת הפרוצדורה המקובלת, הרי שעפ"י חוק הוא יחשב כאדם שלא מיודע לתהליכים המתרחשים נגדו, וכתוצאה מכך עלולים להיגרם עיכובים בהתנהלות התקינה של התיק כנגדו.

חמור מכך, במידה וימומשו התהליכים כנגד הנתבע שלא בידיעתו הרשמית, הרי שהוא רשאי לערער על פסק הדין ובמקרים מסויימים אף להתחמק ממימושו. בתי המשפט לא רואים בעין יפה מסירות משפטיות שלא בוצעו או לא בוצעו באופן תקני, ולכן בחלק מהמקרים הם עשויים לראות זאת בתור עילה לאי מימוש פסק הדין מצד הנתבע.

ואם לא מצליחים לאתר את הנתבע?

קיים קושי לבצע מסירה משפטית תקנית משתי סיבות עיקריות: האחת היא חוסר מוכנותו של הנתבע לשתף פעולה ולאשר שקיבל לידיו את המסמכים, קושי שניתן לגשר עליו כשבוחרים בחברת שליחויות שבקיאה ברזי החוק ויודעת להתמודד עם מצבים דומים, והקושי השני הוא באיתור הנתבע כאשר הכתובת המופיעה על המסמך אינה רלוונטית.

הקושי הזה יותר משמעותי, היות וישנם נתבעים אשר בוחרים לנצל לטובתם את העובדה שדרושה חתימתם, כדי להיעלם או להחליף את כתובתם. במקרים כאלה יהיה צורך לאתר אותם באמצעות חקירה פרטית: לחוקרים פרטיים יש את הכלים הדרושים כדי לאתר נתבעים אשר אינם מעוניינים להימצא, והם יכולים לעשות זאת בזריזות המתבקשת על מנת למנוע עיכובים בתהליכי המשפט.

תהליך דיסקרטי ורגיש

מאחר שמסירה משפטית היא מתוקף הגדרתה מסירה רגישה, חשוב לבחור חברת שליחויות אמינה אשר לא תעשה שימוש לרעה בחומרים שבהם היא מתווכת. בנוסף, מאחר שחלון הזמן הוא פקטור חשוב, יש לבחור חברת שליחויות שתדע לבצע את עבודתה בצורה זריזה ויעילה.

מוסרים מטעמינו, הינם מנוסים ומתורגלים במסירות משפטיות ומכירים את השיטות בהן נוקטים הנתבעים והחייבים במטרה להתחמק מקבלת החומר המשפטי ובשל כך אחוזי ההצלחה שלנו באיתור ובמסירה משפטית הם הגבוהים ביותר.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא שירותי מסירות משפטיות
צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים