מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
הגדלת הכנסות באמצעות בניית אתר באינטרנט \ טל גולדפרב
בעלי עסקים השוקלים להקים אתר אינטרנט עבור העסק שלהם, שואלים לא פעם האם הקמת האתר תעזור בהכרח להגדיל את הכנסות העסק כולו? פעמים רבות, הציפיה לראות קשר ישיר בין הקמת האתר לבין הגדלת ההכנסות, היא זו שגורמת לבעלי העסקים להתאכזב כשהם לא פוגשים בתוצאות להן קיוו.

על אף שזה לגיטימי לצפות שהקמת אתר האינטרנט תתרום להגדלת הרווחים, שהרי שום בעל עסק לא ישקיע מכספו כדי לייצר מוצר שלא יביא לו תוצאות, חשוב מאוד לתאם ציפיות ולקבוע יעדים ריאליים, כדי לא להתאכזב בהמשך הדרך. במאמר הבא ננסה לבחון האם הקמת האתר אכן יכולה לתרום באופן ממשי לרווחים.

מדוע מתאכזבים?

יתרונותיו של אתר האינטרנט כאמצעי שיווק ופרסום אפקטיביים, לא פעם עוברים מפה לאוזן של בעלי העסקים השונים. אלה שטרם הקימו אתר, שומעים את המחמאות שמרעיפים בעלי עסקים אחרים לגבי האתר שלהם, ומחליטים שגם הם רוצים לקפוץ למים העמוקים, לעתים מבלי להבין מה בדיוק הם יכולים להפיק מהקמת האתר.

ההמלצה הגורפת כמעט של משרדי הפרסום היא להקים אתר אינטרנט, שכן אתר כזה, עוד מבלי לדון בשאר התועלות שלו, משמש עבור בעל העסק ככרטיס ביקור וירטואלי הזמין 24 שעות ביממה, והרי שעובדה זו לכשעצמה מהווה יתרון גדול.

ומה בנוגע להכנסות?

הגענו לשאלת השאלות: האם אתר האינטרנט יגרום לבעל העסק לראות גידול משמעותי ברווחים? חשוב לציין ולומר כי לא בהכרח קיים קשר ישיר בין הגידול ברווחים לבין הקמת האתר, ולעתים מדובר בהצלחה שלא ניתן לכמת.

אין דרך להבטיח לבעל העסק שכמות גדולה של לקוחות תפנה אליו באמצעות האתר. יחד עם זאת, האתר יכול לספק ללקוחות פוטנציאליים מידע אודות העסק או אפילו לחשוף אותם לשירותיו לראשונה. במידה וישנם לקוחות מתלבטים, הרי שאתר אינטרנט בעל אינפורמציה מקיפה, יכול לסייע להם בהחלטה לבצע רכישה.

אז האם כדאי להקים אתר?

אחרי שתיאמנו ציפיות, יש לציין כי על אף שלרוב בעלי העסקים כדאי ומשתלם להקים אתר אינטרנט, ישנם תמיד יוצאי דופן, שאין להם צורך באתר. בנוסף, קיימים סוגים שונים של אתרים, אשר כדי להפיק מהם את המקסימום, יש להתאימם בצורה מדוייקת לסוג העסק.

לכן, לפני הקמת האתר מומלץ להתייעץ עם חברת בניית אתרים מקצועית. חברה אמינה לא רק תסייע לבעל העסק לבנות את פרופיל האתר בהתאם לצרכי העסק, אלא גם תדע לומר לו האם אתר כזה הכרחי עבור העסק או שמא מדובר בהוצאה מיותרת.

אין שבלונה אחת שמתאימה לכל בעלי העסקים, ולכן זכרו תמיד שגם אם הקולגות שלכם התלהבו מהאתר שבנו לעצמם או מפורמט מסויים, אין זה בהכרח אומר שהוא יתאים גם לכם. תמיד תדעו להתייעץ ולבנות את האתר בצורה שקולה.

--------------
המאמר נכתב ע"י טל גולדפרב - יועץ להקמה ושיווק אתרים באינטרנט. טל שותף בחברת URL בניית אתרים (2006) המספקת שירותי בניית אתרים, מיתוג וקידום עסקים ברשת האינטרנט.


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים