מאמרים אחרונים באתר
1
בעת ההתקשרות עם משרד החקירות, וודאו כי אתם מקבלים הזמנת עבודה ובה מצוינים כל הפרטים שסגרתם בעל פה, לרבות עלות שעת העבודה. ...
2
לא תמיד האיתור מבוצע על רקע סיבות רגשיות או בנסיבות חיוביות, אלא פעמים רבות יש צורך לאתר גורם על רקע כלכלי, כמו לדוגמא אדם אשר חייב כספים וברח. חוקר פרטי כותב על ביצוע חקירות לאיתו...
3
איכותו של מעקב טוב נמדדת בראש ובראשונה לפי תכונותיו של החוקר הפרטי. על מנת לבצע מעקבים איכותיים על החוקר להיות מסוגל להיטמע בשטח ולהסוות עצמו, להיות בעל תושייה ואינטליגנטי. \ מאת א...
בניית אתר אינטרנט עבור משרד עורכי דין
ביוני 2010, כמות עורכי הדין הרשומים בישראל הגיעה לשיא חדש של כ-47 אלף עורכי דין בישראל. רק שנה קודם לכן, כשכמות עורכי הדין עמדה על כ-40 אלף אנשי מקצוע, היה ניתן למצוא עורך דין על כל 183 תושבים. לא רק שמדובר בזינוק משמעותי ביחס לשנות ה-50' לדוגמא, כשאז היה ניתן למצוא עורך דין אחד על כל 1700 תושבים, הרי שמדובר בעלייה משמעותית של 7,000 עורכי דין חדשים תוך שנה אחת!

בניית אתר לעורך דיןלאור הנתונים הללו, קל יותר להבין עד כמה התחרות בתחום עריכת הדין היא ענפה ותוססת. כשקיימים כל כך הרבה עורכי דין בארץ, קשה ליצור הבדלה אמיתית ולהתבלט ביחס לתחרות האדירה. לכן, עורך דין המעוניין לקדם את עצמו, צריך להשקיע מאמצים כבירים בתחום הפרסום באינטרנט, שכן לעתים התחום הזה מסייע לעורך הדין לא רק לזכות בקהל לקוחות פוטנציאליים אלא להעפיל על המתחרים המציעים שירותים דומים.

איך לבנות אתר מקצועי עבור עורך דין?

חשוב להבין שתחום עריכת הדין, להבדיל ממקצועות אחרים שזוכים לקידום בזירה הוירטואלית, הוא תחום רציני ובעל משקל רב, ובהתאם לכך יש לשכוח מגימיקים, תעלולים שיווקיים או פעילויות דומות שמטרתן לקדם את העסק באינטרנט.

ייצוגו של עורך הדין באינטרנט יהיה מוצלח רק בתנאי שיתבצע בצורה המקצועית ביותר: לשם כך יהיה צורך להקים אתר מקצועי ומלוטש, אשר יכיל את הפרטים הרלוונטיים אודות עורך הדין, השירותים שהוא מציע והניסיון שלו בתחום.

למרות כל הנאמר, גם עורכי הדין צריכים לעסוק בפעילות שיווקית באינטרנט על מנת להראות את נוכחותם, אלא שפעילות זו צריכה להתרכז כאמור בפן המקצועי ולהיות מכובדת. כתיבה ופרסום מאמרים מקצועיים לדוגמא, או מתן תשובות ענייניות בפורומים, עשויים לקדם את האינטרסים של עורך הדין מבלי שיתפרשו כמאמצים שיווקיים מדי או כגימיק. חשוב מאוד לשמור על קו אחיד ומקצועי בכל הנוגע לקידום האינטרנטי, שכן בסופו של דבר מדובר בפקטור המשמעותי ביותר שיקבע האם הלקוח הפוטנציאלי יעזר בשירותיו של עורך הדין או לא.

איך לבחור חברת בניית אתרים מקצועית?

כאמור, תחום עריכת הדין שונה מיתר המקצועות החופשיים הקיימים במדינה, בשל התחרות הצפופה הקיימת בתחום ובשל ההגבלים המוטלים על האתיקה המקצועית של עורכי הדין, אשר הופכים את המקצוע לרגיש ופגיע יותר. לכן, לא די לבחור חברת בניית אתרים מקצועית, אלא מומלץ לבחור גם באחת בעלת ניסיון עתיר ספציפית בתחום עריכת הדין, שכן רק חברה כזו תבין את אותן רגישויות ודקויות ותצליח לבנות אתר באופן האיכותי ביותר.

בעת פנייה אל חברת בניית אתרים פוטנציאלית, חשוב שתבקשו לעיין בתיק עבודותיהם. יתכן שאותה חברה לבניית אתרים עשתה חיל בבנייה וקידום חברות מסוגים שונים, אך כל עוד היא לא התעסקה בעבר עם משרדי עורכי דין, סביר להניח שההישגים שלה לא יהיו רלוונטים מבחינתכם.

במידה והחברה עבדה בעברה עורכי דין, נסו לבקר באתרי האינטרנט שלהם ולבחון האם מדובר בייצוג וירטואלי הולם. במידה והתשובה היא חיובית, ובמידה והתרשמתם שהחברה אכן בקיאה במינוף שירותי עריכת דין, הרי שמצאתם את חברת הבנייה המתאימה.
קבלת הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים
מלאו את הפרטים הבאים בכדי לקבל הצעת מחיר ו\או פרטים נוספים בנושא בניית אתרים לעורכי דיןבעלי עסקים השוקלים להקים אתר אינטרנט עבור העסק שלהם, שואלים לא פעם האם הקמת האתר תעזור בהכרח להגדיל את הכנסות העסק כולו? קראו את המאמר הבא \ מאת טל גולדפרב
הגדלת הכנסות באמצעות בניית אתר

משקל רב מונח על כתפיו של אותו אתר שאנו שואפים להקים. תפקידו של האתר הוא בראש ובראשונה ליידע את הגולש אודות קיומנו, גולש אשר בנסיבות אחרות יתכן וכלל לא היה נחשף אלינו.
הצעת מחיר לבניית אתר


צרו קשר
במידה והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר ו/או פרטים נוספים אודות שירותים לעורכי דין, מלאו את הטופס הבא:

ההמלצה שלנו
URL בנייה וקידום אתרים
מאז שנת 2005 ועד היום, חברת URL בנתה וקידמה את אתריהם של משרדי עורכי דין רבים. עורכי דין אשר יפנו לחברה ויציינו שהגיעו דרך האתר LawService יזכו להנחה של 15%!
URL בניית אתרים